SKALA3MA
SKALA3MA
Wpisz się
Adult contest rules
Ado contest rules
Instrukcja dla zawodników
Instrukcja dla administratorów
add_circle
elevation
trophy
Wyczyny
Mury
Zawody
Adult contest rules
Ado contest rules
Instrukcja dla zawodników
Instrukcja dla administratorów
Wpisz się
Rejestracja
Drogi
Rezultaty
Statystyki
Etap zawodów: Zamknięte
Contest Cimes 19 - 2023-05-13
Zamknięte |
Drogi
| Liczba zawodników 70
Imie
K/M
Klub
Kategoria
Stan
1
fx cochin
M
11C+
Titane 50-64 ans | Ado 14-15
Zapisany/a
2
David TOFFOLON
M
Chelles Grimpe
Titane 50-64 ans | Ado 14-15
Zapisany/a
3
David Mossakowski
M
Entente Sportive de Nanterre
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
4
Martial Jupiter
M
Chelles Grimpe
Titane 50-64 ans | Ado 14-15
Zapisany/a
5
Annick PHENGDOUANG
F
Vertical Maubuée
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
6
Luca TOFFOLON
M
Chelles Grimpe
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
7
Axel Rodrigues
M
Chelles Grimpe
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
8
Lyes Gherras
M
Chelles Grimpe
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
9
ALAIN VIDAL
M
Grimpe Tremblay Dégaine
Diamant 65 ans et + | Ado 16-17
Zapisany/a
10
laurence SERIN
F
Villejuif Altitude
Titane 50-64 ans | Ado 14-15
Zapisany/a
11
Nadia Micault
F
Villejuif Altitude
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
12
Jean-Robert BEURNEZ
M
Vertical Maubuée
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
13
Jimmy Lamboley
M
Cimes 19
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
14
Jean Michel COSTE
M
Vertical Maubuée
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
15
Alexandre Chow
M
Cimes 19
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
16
Yujie He
F
ROC 14
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
17
Yan Kyburz
M
ROC 14
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
18
Alexis VELLEINE
M
Grimpe Tremblay Dégaine
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
19
Joffrey Luyckx
M
Chelles Grimpe
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
20
Mathilde DIDIER
F
ROC 14
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
21
Tom T'seyen
M
ROC 14
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
22
olivia bertelli
F
ROC 14
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
23
Stéphanie clastrier
F
ROC 14
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
24
Olivier Lecrivain
M
US Ivry
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
25
Lucie Flieller
F
Cimes 19
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
26
Lony Saada
M
Espérance Sportive Stains
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
27
Sebastien Brandalac
M
Espérance Sportive Stains
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
28
Claire Speyer
F
Espérance Sportive Stains
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
29
Ludivine Brandalac
F
Espérance Sportive Stains
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
30
Leo Poughon
M
Espérance Sportive Stains
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
31
romane brandalac
F
Espérance Sportive Stains
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
32
Thaylor-Sophian Mellin
M
Espérance Sportive Stains
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
33
Adem Dehiri
M
Espérance Sportive Stains
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
34
Yuan Tian
F
Grimpe 13
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
35
Quentin Chouanneau
M
ROC 14
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
36
Francois Amblard
M
ROC 14
Titane 50-64 ans | Ado 14-15
Zapisany/a
37
Judith Dozieres
F
Cimes 19
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
38
vincent dolbakian,
M
ROC 14
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
39
thomas kalewicz
M
Cimes 19
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a
40
Cecile Cartier
F
ROC 14
Séniors 16-49 ans | Ado 12-13
Zapisany/a